Word jij lid van ons team?

_

Wie is Lichtvormgevers

Lichtvormgevers is een onafhankelijke organisatie en succesvol in het ontwikkelen en realiseren van lichtprojecten en -producten waarbij het welbevinden van de mens centraal staat.

Elke dag werken wij met passie aan complexe en vernieuwende lichtconcepten die bijdragen aan kwaliteit van leven. Onze jarenlange projectervaring, opgebouwde kennis van licht en mens, en contacten met de innovatieve industrie leggen de basis voor waardevolle en spraakmakende resultaten.
Meer informatie kan je vinden op onze website.

 

Ons team

We zijn een klein, laagdrempelig, enthousiast, collegiaal team dat open staat voor vernieuwing en respect heeft voor elkaar en de wereld om ons heen. We gaan graag uitdagingen aan en streven naar een gezamenlijk eindresultaat.

 

We zijn op zoek naar een zelfstandig, ervaren team-lid voor de volgende taken

Administreren   pragmatische financiële en projectadministratie
Organiseren       receptie, factureren, archiveren
Beheren             kantoor onder controle

 

Vanaf wanneer

Je kan per direct aan de slag en uiterlijk per 1 januari 2019. 

https://www.lichtvormgevers.com/
nl